Příčiny nadváhy

Program „Zhubnout“: Osvědčený způsob, jak zatočit s příčinami nadváhy a dosáhnout vysněné postavy

Aby se vám podařilo úspěšně zhubnout, je třeba souběžně s hubnutím odstranit příčiny, které nadváhu způsobují:

 

Mezi nejčastější příčiny nadváhy patří:

1.) Průmyslově znehodnocená strava

Uměle zpracované potraviny většinou obsahují nadměrné množství velmi kalorických cukrů, ale žádné nebo nedostatečné množství mikroživin jako jsou vitamíny, enzymy, minerály či stopové prvky. Vaše tělo tedy při jejich pravidelné konzumaci strádá a touží si nedostatek živin doplnit z dalšího jídla. Jenže když mu opět dodáte jen velmi kalorickou a nutričně bezcennou stravu, neustále přibíráte na váze a přitom jste čím dál více podvyživeni!

2.) Zanešené střevo a toxikovaný organizmus

Zanešené střevo vzniká v důsledku nadměrné konzumace průmyslově upravené stravy. Je zdrojem velkého množství toxinů, které pronikají skrze střevní stěnu do celého organizmu. Je-li toxinů mnoho, nedokáže je organizmus všechny vyloučit a ukládá je tam, kde nejméně škodí – do tukové tkáně. Vaše tělo se na rozdíl od vás, ani žádného tuku zbavovat nechce, neboť jej využívá jako úložiště odpadů.

3.) Překyselený organizmus

Z průmyslově upravené stravy se ve vašem organizmu tvoří nadbytek odpadních kyselin, které se ukládají do tukové tkáně, a co je nejhorší - omezují buněčné dýchání. V důsledku toho se vám zpomalí metabolizmus a vy pak přiberete i z jednoho banánu. V překyseleném organizmu se také velmi dobře daří všem nepřátelským bakteriím, virům, plísním i rakovinovým buňkám.

Jana vlevo má zrychlený metabolismus, Míša vpravo má spomalený metabolismus

Jana vlevo má zrychlený metabolizmus, a tak ani po velmi kalorickém jídle nepřibere. Míša vpravo má zpomalený metabolizmus, a proto jde její váha neustále nahoru, přestože ovoce a zelenina tvoří podstatnou část jejího jídelníčku.

4.) Oslabené trávení

Tvoří-li většinu vašeho jídelníčku průmyslově upravená strava, postupně dojde ke snížení aktivity vašich trávících šťáv. Oslabené trávení nejčastěji způsobuje pálení žáhy, nadýmání, průjem, zácpu i další zažívací potíže, a navíc neumožňuje dostatečné vstřebávání všech mikroživin. Poznámka: žáha sice pálí z překyseleného žaludku, ale ten je většinou překyselen cizími kyselinami, které se v žaludku tvoří z průmyslově upraveného kyselinotvorného jídla.

5.) Zpomalený metabolizmus

Máte pocit, že přibíráte už jen z toho, že se podíváte na jídlo? Pravděpodobně máte zpomalený metabolizmus a nemusí to být jenom z překyselení. Velmi často nese zodpovědnost za tento stav i štítná žláza, která nepracuje tak, jak má. Na vině můžou být také hormony testosteron a kortizol.

6.) Nízký pocit sebedůvěry, neláska k sobě

Cesta k úspěšnému zhubnutí vede i skrze lásku k sobě – tj. přijetí sebe sama se vším všudy, včetně vašeho fyzického těla. Mějte ho rádi, vaše tělo si lásku zaslouží. I vy si ji zasloužíte, takže začněte dělat to, co vás baví, naplňuje a přináší vám radost. Nic si nezakazujte. Buďte sami sebou!

Pokud nejsou výše jmenované příčiny nadváhy odstraněny, brání úspěšnému a trvalému zhubnutí.


Proto jsem pro vás, na základě svých dlouholetých zkušeností, vypracoval jednoduchý, účinný a cenově přijatelný redukční program „Zhubnout“, který odstraňuje tyto i jiné příčiny vzniku nadváhy. Díky tomu se hubnoucí proces nastartuje sám a vy budete příjemně překvapeni, jak málo úsilí k tomu budete potřebovat.

Chcete si splnit svůj sen a zbavit se nadváhy tím, že odstraníte její příčiny? V programu „Zhubnout“ vám ukážu, jak:

  • samovolně nastartovat proces hubnutí
  • dodat vašemu tělu všechny potřebné živiny díky průmyslově neznehodnocené stravě
  • váš organismus šetrně odkyselit a detoxikovat
  • si pořídit účinné a cenově přijatelné doplňky na hubnutí , které můžete užívat po libovolně dlouhou dobu
  • je důležité se vyvarovat extrémních diet (např. nízkotučných, bodových či mléčných)
  • zjistit, zda vaše štítná žláza správně funguje
  • jednoduše a účinně navýšíte svoji pohybovou aktivitu
  • vaše váha souvisí s vaší životní radostí a pocitem spokojenosti

Zapomeňte na nesmyslné počítání kalorií a každodenní vyčerpávající cvičení. Zhubněte tím, že odstraníte příčiny vaší nadváhy. Jednou provždy!

PŘIJĎTE DO MÉ PORADNY NA KRÁTKOU BEZPLATNOU A NEZÁVAZNOU INFORMATIVNÍ SCHŮZKU
nebo
NA PRVNÍ ÚVODNÍ SEZENÍ PROGRAMU „ZHUBNOUT“

CHCI SE OBJEDNAT

Příběh paní Hany: Kvůli oslabení štítné žlázy měla zpomalený metabolismus a více přibírala. Po odstranění příčiny nemá se svojí váhou žádný problém!

„Tak trochu jsem měla obavy z navrženého jídelníčku, ale už první jídlo (mimochodem měla jsem ho připravené za čtvrt hodiny), mě doslova uchvátilo. Bylo to šťavnaté a sladké potěšení, přestože se skládalo jen ze samých zdravých a nízkokalorických surovin. Podobně tomu bylo i s ostatním jídlem, takže u mě za jedna.

Co mě překvapilo, pan Tomáš neprodává doplňky stravy na hubnutí. Pokud je ale potřeba, doporučí vám takové, které přímo působí proti příčinám nadváhy. Mně konkrétně doporučil přípravek na odkyselení a vzhledem k tomu, že jsem měla oslabenou funkci štítné žlázy, tak i doplněk na její posílení.

Všem jsem s radostí a bez přemáhání za úžasné podpory pana Tomáše dodržovala, až jsem jednoho dne vypozorovala, že se mi zmenšily chutě na sladké a celkem bez potíží se mi podařilo přejít na přirozenou zdravou stravu. Postupně mě opustila i únava, spravila se mi pleť a zhubla jsem 14 kilo. A pak se to stalo: opět jsem oblékla na sebe své oblíbené džíny, abych před zrcadlem zažila jeden z nejkrásnějších pocitů svého života. To ale nejde jen tak popsat, to musíte zažít!“

Paní Hana

Paní Hana dosáhla svého vysněného cíle a se svou postavou je už spokojená.