Doplňky stravy

Nespolupracuji se žádnou obchodní ani marketingovou společností. Můžete si proto být jisti, že moje odborné poradenství je zcela nezávislé.

Doplňky na podporu hubnutí za přijatelnou cenu

V rámci programu „Zhubnout“ se zaměříme na příčiny, které stojí za vaší nadváhou nebo opětovným nárustem váhy po úspěšném zhubnutí. S jejich odstraněním vám mohou pomoci i vhodně zvolené doplňky stravy, které detoxikují, odkyselují, podporují spalování tuků, harmonizují hormonální systém, štítnou žlázu, potlačují chutě na sladké apod. Při jejich výběru vám rád pomohu.

Jako nezávislý výživový poradce vám doporučím pouze ověřené doplňky stravy na hubnutí, které nepocházejí z přímého prodeje (tj. síťového nebo multilevel marketingu), ale ze specializovaných obchodů a e-shopů pro zdravotní a zvláštní výživu. Díky tomu jsou mnohonásobně levnější, a to při stejné nebo dokonce vyšší kvalitě. Zhubnout za pomoci doplňků stravy, které působí na příčiny nadváhy, si tak můžete dovolit i v případě, že máte omezený rozpočet.

Příběh Evy ze z Znojma

Příběh Evy

„Byla jsem fakt zoufalá. Před rokem se mi opět nepodařilo zhubnout a těch peněz, co to zase stálo! Proto jsem se s obavami zeptala, na kolik mě redukční program „Zhubnout“ přijde. Odpověď mě doslova šokovala – nevěřila jsem, že za tak nízkou cenu lze zhubnout. Pan Prokeš mi ale vysvětlil, že lidé kupují několikanásobně předražené produkty na hubnutí z neznalosti, a doporučil mi takové, které jsou cenově přijatelné a navíc s nimi mají výbornou zkušenost i přední světoví sportovci a odborníci na výživu. Toto inspirující poznání mě doslova nabilo životodárnou energií a hlavně novou nadějí. Sama jsem si doporučené produkty na hubnutí s radostí obstarala a díky nim a novému jídelníčku jsem dosáhla svého vysněného cíle. Zhubla jsem 12 kilo a za ušetřené peníze jsem jela s přítelem k moři na dovolenou.“

Většina výživových poradců vám poskytne poradenství zdarma nebo za symbolickou cenu 200 Kč a doporučí vám pouze doplňky na hubnutí od jedné multilevelové společnosti, se kterou spolupracují. Tyto doplňky se nedají nikde jinde koupit a jsou velmi drahé, neboť je z jejich prodeje je placená celá síť obchodníků.

 

Profesionální odborné poradenství lze ale dělat pouze za předpokladu, že vás neovlivňuje žádný provizní systém.

 

Za 3 měsíce zaplatíte za doplňky na hubnutí od výživových poradců, kteří jsou součástí multilevel marketingu, přibližně 12.000 až 24.000 korun.

 

Profesionální odborné poradenství lze ale dělat pouze za předpokladu, že vás neovlivňuje žádný provizní systém. Proto jsem řekl NE obchodním společnostem i jejich provizím a stal jsem se nezávislým výživovým poradcem. Jedině tak jsem pro vás mohl vytvořit redukční program „Zhubnout“, jehož součástí mohou být, pokud si to budete přát, účinné a nepředražené doplňky na hubnutí od renomovaných českých a světových výrobců.

 

Stal jsem se nezávislým výživovým poradcem

 

Za 3 měsíce zaplatíte za doplňky na hubnutí, které vám doporučím a vy si je ve specializovaných obchodech sami zakoupíte, 1.500 až 3.000 korun.

 

PŘI SROVNATELNÉ KVALITĚ DOPLŇKŮ UŠETŘÍTE ZA 3 MĚSÍCE OPROTI DOPLŇKŮM Z MULTILEVELU 10. 500 AŽ 21.000 KORUN!

 

Díky přijatelné ceně:

  • můžete produkty na hubnutí užívat po libovolně dlouhou dobu a získat tak dostatek času na pozvolnou detoxikaci i nenásilnou změnu vašich stravovacích návyků
  • je možné doplňky na hubnutí dlouhodobě užívat i v rámci prevence nadváhy
  • znásobíte šanci na úspěšné a trvalé zhubnutí
  • ušetříte tisíce korun

 

NEUTRÁCEJTE ZBYTEČNĚ, KDYŽ NEMUSÍTE

 

Produkty na hubnutí, které mě finančně nezatěžují, si mohu dovolit užívat i v rámci prevence nadváhy.

„Produkty na hubnutí, které mě finančně nezatěžují, si mohu dovolit užívat i v rámci prevence nadváhy. Díky tomu má váha nejde nahoru, a to i přesto, že občas „zhřeším“, protože ta čokoláda … je prostě fantastická!“ Irena P., Brno

 

Kvalitní doplňky stravy, které vám pomohou zhubnout nebo udržet vaši váhu a finančně vás nezatíží, můžete vyzkoušet i vy. Rád vám je představím ve své poradně v rámci redukčního programu „Zhubnout“

 

PŘIJĎTE DO MÉ PORADNY NA KRÁTKOU BEZPLATNOU A NEZÁVAZNOU INFORMATIVNÍ SCHŮZKU
nebo
NA PRVNÍ ÚVODNÍ SEZENÍ PROGRAMU „ZHUBNOUT“

CHCI SE OBJEDNAT