Chcete úspěšně zhubnout?

Zaměřte se na skutečné příčiny vaší nadváhy!

Abyste získali zpět svoji vysněnou štíhlou postavu a udrželi si ji už napořád, musíte odstranit skutečné příčiny, které způsobily vaši nadváhu. O jaké příčiny se jedná?

V první řadě jde o dnešní průmyslově znehodnocenou stravu, dále o celkové překyselení, toxikovaný organizmus, oslabené trávení, vysokou koncentraci krevního cukru, zánět nebo sníženou funkci štítné žlázy. Na vině mohou také být psychosomatické problémy.

Teprve až v důsledku těchto příčin přijímáte více kalorií a tudíž i energie, než vydáváte!

Problém je, že drtivá většina výživových poradců nebo specializovaných center tyto skutečné příčiny neřeší a místo toho se zaměřují pouze na snižování kalorií. A tak vám doporučí jídla kaloricky propočítávat i odvažovat a omezovat tuky nebo vám vnutí nízkokalorické koktejly, polévky či proteinové tyčinky.

Pokud jste při propočítávání kalorií a odvažování jídel důslední a vytrvalí nebo vás koktejly finančně nezatěžují, tak určitě zhubnete. Ale chcete to tak dělat po celý zbytek vašeho života? Pravděpodobně ne – takže jednoho dne s tím přestanete a vaše váha půjde znovu nahoru.

Jediným dlouhodobým efektem tedy bude, že namísto o shozená kila přijdete o čas a peníze – a možná i o naději na úspěšné zhubnutí, v horším případě i o sebevědomí.

Vysvětlení je však prosté: k tomu, abyste úspěšně zhubli jednou pro vždy, je potřeba se zaměřit na skutečné příčiny vaší nadváhy a ne na počítání kalorií.

Problematika hubnutí a příčiny nadváhy
Teprve až v důsledku těchto příčin přijímáte více kalorií a tudíž i energie, než vydáváte!

 

Dlouho jsem přemýšlel, jak vám pomoci, protože nechci, abyste zbytečně prožívali další a další zklamání. Proto jsem pro vás připravil speciální redukční program „Zhubnout", který odhaluje skutečné příčiny vaší nadváhy a zaměřuje se na jejich odstranění.

Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem došel k závěru, že je to jediný způsob, jak zhubnout opravdu úspěšně a trvale.

Rád vám pomohu nejen na cestě k vaší vysněné postavě, ale i k celkovému fyzickému a psychickému zdraví.

 

PŘIJĎTE DO MÉ PORADNY NA KRÁTKOU BEZPLATNOU A NEZÁVAZNOU INFORMATIVNÍ SCHŮZKU
nebo
NA PRVNÍ ÚVODNÍ SEZENÍ PROGRAMU „ZHUBNOUT“

CHCI SE OBJEDNAT